Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Wymarzony... już niedługo nasz.

offlinea-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
118633 odwiedzin | wpisów: 60, komentarzy: 173, obserwuje: 69
 

łazienka dolna i inne wnętrza

autor: a-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Właściwie to nie pokazywała jeszcze łazienki, w sumie jeszcze jest nieskończona, musimy wymienić listwy nablatowe na delikatniejsze, przykleić umywalkę i takie tam. Oto ona, zgdonie z ruchem wskazówek zegara.blog budowlany - mojabudowa.pl

Ups, trochę niewyraźne,ale to na szybko z telefonu.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Dorobiliśmy się równiez lampy w salonie, okazyjnie kupiona w promocju w BRW.

blog budowlany - mojabudowa.pl

A świeci tak:

blog budowlany - mojabudowa.pl

Mamy też już szafkę pod telewizorem, która z resztą widać na poprzednim zdjęciu. A tutaj mój kamuflaż otworów pod kominek cool

blog budowlany - mojabudowa.pl

Ówczesna jadalnia, romantycznie, tylko dla dwóch osób. Na razie komdy które będą docelowo w sypialni stoją w jadalni.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Tak samo jak szafa, stojąca w wiatrołapie. Sprawdza sie rewelacyjnie, i na razie tam zostanie.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Drziw wewnętrzna i schody, na razie z czerwonym dywanem, ale już niedługo.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

W sierpniu planuję tydzień urlopu. Wejśc muszę dopokoju nad garazem i do przedpokoju na órze, czeka nas doszlifownaie gipsu, ścianki kolankowe nad garażem, położei tapety na ścianie przy schodach i malowanie. Jak przyjda schody wszystko musi byc zrobione.

Pozdrawiam!


Komentarze (7)
autor:kahna  dodano: 2012-08-01 | 13:44:19
pięknie... i jaka romatyczno-kameralna jadalnia dla dwojga
autor:ewka-sara  dodano: 2012-08-01 | 13:48:41
super wnetrza a czerwony dywan na schodach zawita u nas identyczny:)pamietajacy czasy gościnne u mnie w domu rodzinnym:)
autor:naszemiejsce  dodano: 2012-08-01 | 13:59:37
Twoje drzwi zewnętrzne to moje ulubione za raz po moich własnych;] czerwony dywan - stylowo hehe też nas czeka tymczasowe zakrycie betonu bo na schody nie starczy kasiory:/
autor:colonial  dodano: 2012-08-01 | 14:15:48
zyjecie jak celebryci :) z tym dywanem :)))
autor:galki  dodano: 2012-08-01 | 14:30:45
o proszę jakie gwiazdy na czerwonym dywanie ;) a domek prezentuję się rewelacyjnie :) gratulujemy!
autor:seleneyria  dodano: 2012-08-02 | 08:36:10
ładniutko u was :)
autor:ewe.wysz  dodano: 2017-01-04 | 01:18:13
na jakiej wysokości macie państwo blat w łazience nad pralką (górna krawędź) i na jakiej wysokości jest górna krawędź umywalki. Pewnie trochę wysoko a wygodnie ?

wybrzuszone panele

autor: a-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dawno nie pisałam bo same problemy, znaczy się z panelami. W salonie i jadalni mamy połozone panele KronoOriginal, dąb modena. Po niecałych dwóch miesiącac użytkowania pojawił się mały brzuch przy schodach. Z czasem powiększał się, panele zaczęły skrzypieć w miejscach połączenia listwami z płytkami więc zareklamowaliśmy je. Na szczęście wzięliśmy je z montażem. W pewnym momencie miałam wrażenie że panele dźwignęły się o ponad 2cm do góry. A wyglądało to tak:

blog budowlany - mojabudowa.pl

Potem wybrzuszenia pojawiły się jeszcze w dwóch miejscach. Kazano na złożyć pisemną reklamację, na która w ciągu dwóch tygodni jakis Pan odpowiedział, że reklamacja jest niezasadna bo długoścpmieszczenia przekracza 6m a panele zostały ułozone na nierównym podłozu. Druga część uzasadnienia była niezasadna, przecież mieliśmy świerzutkie równiutkie wylewki, co do pierwszej, to faktycznie długoś pomieszczenia od kominka do końca wykusza to jakies 7,3m natomiast na stronie producenta czyli KronoOriginal zalecają żeby nie przekroczyła 8m. Po kilku telefonach, okazało się ze reklamację rozaptrywał pan w zastępstwie, a donas zawitał pan który faktycznie sie reklamacjami zajmuje. Stwierdził, że listwy na połączeniach paneli są złe, za wąskie, i w niektórych miejscach dylatacja chyba jest za mała. Po czym za klka dni przyjechała ekipa montażystów, którzy poinformowali nas że przyjechali wymienić listwę, bo tak im kazano. Jak weszli i pooglądali to stwierdzil, że do rozebrania jest cała podłoga i trzeba ją ułozyć na nowo, na co nie mieli czasu, bo pracują na akord i mieli o odzinie 18 wieczorem jeszcze jeden montaż gdzieś tam. Po czym odjechali, ale obiecali że ktoś się z nami skontaktuje. Mało tego, to było uż drugie podejście bo w iny wcześniejszy dzień nie zdążyli, mąż zmarnował cały dzień na czekaniu na nich. Faktycznie w umówionym dniu zadzwonił Pan, że przyjedzie ekipa poprawić te panele. I w tym momencie pragnę stwierdzić, że wreszcie trafiliśmy na kompetentną osobę. Pan monter, z tej samej poniekąd firmy, zadzownił dzień wcześniej, poinformował że będzie na następny dzień w godzinach 8.30-9.00. i tak też zjawił się Pan Zbyszek. Na szczęście obyło się bez demontażu całej podłogi, ale gdy odpięli listwy przy wykuszu okazało się że panel po prostu spierają się na ścianie i fizycznie nie mają gdzie się rozejść. Sam przyznał, że poprzedni montażyści to partacze, zrobili za małą dylatację. Więc podocinali ostatnie panele zostawiająć ponad centymetr dylatacji, przy już rozpręzonych panelach, reszta od razu klapnęła na ziemię.

Na nasze szczęście, obyło się bez rwania listew łączących panele z płytkami, chociaż mało brakowało. Wzieliśmy sobie numer do Pana Zbyszka i przy następnym zakupie paneli weźmiemy właśnie jego do montażu.

To tyle z naszych udręk panelowych wink


Komentarze (1)
autor:lawenda2naszeniebo  dodano: 2012-09-27 | 14:52:24
Osz kurka zdrapka,to mieliście niezłe przejście,ale dobrze,że w końcu trafiliście na kogoś kompetentnego,a nie kolejnego partacza!!!Pozdrawiam.;)
 
Pow. użytkowa: 119.2 m²
Pow. użytkowa: 88.86 m²
Pow. użytkowa: 142.6 m²
Pow. użytkowa: 223.6 m²