Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Wymarzony... już niedługo nasz.

offlinea-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
118632 odwiedzin | wpisów: 60, komentarzy: 173, obserwuje: 69
 

daszek w pełnej okazałości

autor: a-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Spieszę pochwalić się naszym daszkiem, który ostatnio zyskał nową barwę. Został pomalowany lakierobejcą w kolorze orzechu. Tylko rynny spustowe będa mniejsze, czekamy na nie i na redukcję.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Widać w srodku kawałek salonu skąpanego w porannym blasku słońca..... Ehhh rozmarzyłam się blog budowlany - mojabudowa.pl 

mojabudowa.pl - blog budowlany

 Czeka nas jeszcze kopanie pod fundamenty schodków, wyjdą dwa stopnie, ale dokopac się chcemy do gryntu "nieruszanego, żeby było stabilnie.


Komentarze (2)
autor:ancia9  dodano: 2011-08-26 | 14:56:29
No po prostu rewelka- dzięki,że dodałaś te fotki daszku, bo u mnie się robi podobny(robi . bo już od paru tyg się zabierają ))Ten sam kolor dachówki mam,więc efekt będzie podobny:))
autor:a-la-gracjan2  dodano: 2011-09-26 | 12:17:57
do zmiany będą tylko rynny spustowe, które zmieniamy na cieńsze, te nie są złe z daleka, ale z bliska wyglądają trochę ciężko

niesymetryczny dach :/

autor: a-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ostatnio zauważyliśmy pewną niesymetrycznosć dachu od strony wykuszu. Patrząc na domek, prawa strona dachu wcina się nad wykusz, a lewa kończy się tam gdzie ma się kończyć. na dodatek, od spodu, czego na zdjęciu juz nie widać, do krokwi, która jest maksymalnie przysunięta do muru tak aby dach kończył się równo z murem (jak po lewej stronie) dobitę są chyba za 3 kawałki krokwi,jedna przy drugiej, dzięki czemu własnie zyskano ową szerokość dachówki która wcina się nad balkon. Nie dość, że jest niesymetrycznie, to wygląda mi to na jakąś fuszerkę. Wydaje mi się, że spokonie mozna było zakończyc dach tak jak po lewej stronie. Pytanie tylko dlaczego dołozyli sobie więcej pracy, stosując takie rozwiązanie?

W kazdym bądź razie nie podoba mi się to. Musimy im zwrócic na to uwagę.

mojabudowa.pl - blog budowlany


Komentarze (1)
autor:virion  dodano: 2011-08-29 | 10:45:21
rzeczywiscie rzuca sie to w oczy i nieładnie wyglada. trudno stweirdzic czemu tak jest, albo wynikalo to z ułożenia więźby, albo paproki nie zauważyli, że po drugiej stronie zrobili inaczej :/ tak czy inaczej, pasowałoby to zmienic. mam nadzieje, że bedzie to mozliwe!

więźba, daszek, kominy

autor: a-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Panowie cieśle uwinęli się w tydzień, może to dużo, ale za to ekipa od dachu powiedziała, że tak równego dachu to dawno nie kryli.mojabudowa.pl - blog budowlany

Najwięcej czasu zajął im nasz daszek nad wejściem. Heblowanie desek, docinanie, malowanie caponem, itp. Ale wyszedł dośc ładnie, chociaż lekki nie jest.

mojabudowa.pl - blog budowlany

W międzyczasie murarz uwijał się z kominami, są aż 3 więc jest co robić. Po wielkich trudach zdecydowaliśmy się na klinkier Robena grafitowy i taką też fugę.

Tutaj komin z bliższego bliska... Nawet mi się podoba.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Przypomniały mi się młodzieńcze czasy kiedy się po drzewach skakało. No ale cóż, musiałam zobaczyć kominy z bliska blog budowlany - mojabudowa.pl

Dachówka położona została w tydzień. Tutaj widok od frontu.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Tutaj widok od południa z tyłu domu.mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

A tutaj już pełne orynnowanie z daszkiem włącznie. Trochę pod słońce, ale akurat pogoda była blog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany

A potem 3 dni sprzątania. Wiadro gwoździ pozbieranych ze środka, wszystkie dotychczasowe ekipy były bardzo "rozrzutne" jeśli chodzio gwoździe. I chyba z 7 kubików desek. Ale środeczek jest czyściutki, tak jak ponżej salon.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Od wczoraj mamy elektryka w środku. Pozostało dokończyć instalację wodną. Czekamy eż na okna i bramę garażową. I jakby to powiedziec, będzie stan surowy zamknięty, ale już nie w tym miesiacu, niestety blog budowlany - mojabudowa.pl

Tymczasem :)


Komentarze (3)
autor:ciesielczaki  dodano: 2011-08-23 | 12:33:11
Tydzień to wg mnie mega szybko. U nas robią już 2 tygodnie, ale coś czuję że nas olewają. W sobotę ich nie było, wczoraj ich nie było, szkoda gadac :-) Ale też mam nadzieję że będzie dobrze wykonany i równiutki jak Wasz :-)
autor:tereska  dodano: 2011-08-23 | 12:59:49
piękny dach, gratuluję :)
autor:nasza-lilia2  dodano: 2011-08-23 | 17:13:37
No musi być porządna ekipa skoro tak uwija się z robotą :) Fajnie macie. Domek wygląda super.
 
Pow. użytkowa: 88.2 m²
Pow. użytkowa: 146.9 m²
Pow. użytkowa: 117.68 m²
Pow. użytkowa: 112.2 m²