Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Wymarzony... już niedługo nasz.

offlinea-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
118632 odwiedzin | wpisów: 60, komentarzy: 173, obserwuje: 69

zdjątka wokół domku

autor: a-la-gracjan2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Przez ostatni miesiąc zmagaliśmy się z tereem wokół domu. Ze ściągania humusu przed budową zostało mnóstwo ziemi która trzeba było rozwieźć i rozplantować. Oczywiście zeimia była z kamieniami i innymi badziewiami więc grabienie grabienie grabienie. Już nie mogę patrzeć na te grabki. Potem sianie trawy, podlewanie, dosyapnie ziemi i znowu grabienie, znowu sianie. Potem ulewa która wszystko zmyła. jednym słowem walka z wiatrakami, ale trochę juz widać.

W międzyczasie zrobiliśmy już podbudowę pod kostkę, którą w przyszłości położymy. Na razie ważne jest to, że ziemia nie wsypuje mi się do butów smiley

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Jak widać mamy już 60m płotu od strony sasiąda. Sąsiad okazał się nie taki zły. Zniwelował tę metrową skarpę, która powstała wokoło jego domu. A ogrodzenie sprawiliśmy sobie na pół, na dodatek frontem do nas, bo jemu nie zależało gdyż dom jest na sprzedaż. Z tym ogrodzeniem już sie tak przytulniej zrobiło. I niewiarygodne, ale ten kawałek ogrodzenia powoduje, ze nie ma takiego przeciągu, a ziemia trzyma długo wilgoć. Mam nadzieję, że trawka tam posiana niedługo się zazieleni.

Za to w srodku prace się nie posunęły zbytnio do przodu. Sufit nad garażem zagipsowany chociaż jeszcze czekaja nas małe poprawki i szlifowanko. Sufit w przedpokoju na górze też czeka na małe poprawki no i już malowanie tylko zostało.

Na dole mamy już wszystkie drzwi, czyli do łazienki i do wiatrołapu, takie oto, tu do wiatrołapu.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Schody mamy pomierzone, teraz stolarz szuka drzewa, mają być z jesionu bejcowanego na jakis brąz, chyba w kolorze własnie drzwi czyli orzech, ale zobaczymy jeszcze. Takie proste jak na zdjęciu poniżej.

blog budowlany - mojabudowa.pl

mamy plagę zielonych much w domu, pomimo tego że zamontowałam moskitiery ramkowe. Doszliśmy z meżem do wnosku że musza włazić przez wentylacje która jeszcze nie doczekała się kratek, niestety. Musimy to jak najszybciej nadrobić.

Mamy rowniez szafeczkę w salonie pod TV i stolik. Wkleję później parę zdjęć.

Z rzeczy bierzących to czekamy na 2 nowe fronty do kuchni, gdyż okazało się, ze uchwyty sa zamontowane na złej wysokości i otwieraąc szafki z barku haczy się o szafki spod ściany. na szczęście wykonawca robi to na swój koszt.

Okazało się również, że panelarze zrobili za małą szczelinę dylatacyjną przy ścianach i w dwóch miejscach wybrzusza nam panele. W piątek mają przyjechać i to poprawić.

Tak, wszędzie jakiś bubel. Ale cóż zrobić, fachowców brakuje to jak ma być dobrze...?

Obecnie zastanawiamy się nad kolorem rolet, które musimy zakupić, bo słoneczko rano błyska nam ostro do salonu. I w ogóle chcielibyśmy się trochę "zastawić".

Pozdrawiam wszystkich wink


Komentarze (3)
autor:edytairadek  dodano: 2012-07-04 | 12:19:49
Jak czyściutko,w koło domu:)))Fajne drzwi macie,i śliczną kuchnie,pozdrawiam:))
Tytuł: Drzwi wejściowe
autor:iwonawn  dodano: 2012-07-16 | 12:18:13
Czy mogę wiedzieć jakiej firmy macie drzwi wejściowe? Bardzo mi się podobają.
Tytuł: pytanko
autor:grzybek222  dodano: 2012-07-29 | 09:52:21
Witam, gratuluję wspaniałego domku, mam pytanko odnośnie kamyka wokół domku jaki był przybliżony koszt, my też chcemy coś takiego zrobić :-))
Pozdrawiam
Pow. użytkowa: 154 m²
Pow. użytkowa: 130.1 m²
Pow. użytkowa: 62.3 m²
Pow. użytkowa: 158.1 m²